about your FOCUS

Kód: 97
Akce
Značka: WeCare
1 690 Kč –5 %
Fokus 0006 1
1 690 Kč –5 % 1 605,50 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024

Inovativní receptura je navržena tak, aby podporovala vaši paměť, mentální koncentraci, a tím napomáhá dosáhnout optimální kognitivní výkonnosti.

Detailní informace

Odeslání do druhého dne po přijetí objednávky
Odeslání do druhého dne
po přijetí objednávky
Rychlá a přátelská komunikace
Přátelský přístup a rychlost
komunikace s vámi
Kvalitní produkty
Zakládáme si na kvalitě
našich produktů
Nabízíme široký sortiment
Nabízíme široký sortiment
kvalitních produktů

Detailní popis produktu

PRO BYSTRÝ MOZEK A LEPŠÍ SOUSTŘEDĚNÍ

  • Má příznivé účinky na kognitivní funkce mozku
  • Pomáhá vylepšit soustředění i rozpoznávání
  • Podporuje správnou funkci paměti
  • Je vhodný při úzkostech
  • Podílí se na rozpouštění "mozkové mlhy" 
  • Má pozitivní vliv na mentální aktivitu

Tato unikátní receptura vznikla ve spolupráci s předními odborníky a vychází z nejnovějších vědeckých poznatků. Naším cílem bylo vytvořit komplexní řešení pro moderního člověka, který se chce cítit svěže a soustředěně, ať už při práci, studiu nebo při řešení každodenních problémů.

Dnešní uspěchaná doba je plná stresu a rušivých elementů, Nabízíme vám řešení, které napomáhá vylepšit koncentraci i soustředění. Tento revoluční doplněk stravy je vytvořen s jediným cílem - maximalizovat mentální výkonnost a podpořit váš vlastní potenciál. We Care about your FOCUS účinkuje proti takzvané "mentální mlze"a má příznivý vliv na paměť i mentální koncentraci. Vaše mysl bude ostřejší, schopná rychlejšího rozpoznávání a zapamatování si detailů. Navíc má příznivý vliv na výkyvy nálad. Kromě zlepšení kognitivních funkcí jistě oceníte i lepší duševní pohodu a stabilitu.

Tento doplněk stravy je vyvinut s použitím exkluzivních látek, jako je patentovaná látka Cognizin, dále pak antioxidant Bacopa monnieri, který podporuje koncentraci a paměť. Extrakt z ženšenu pravého příznivě působí na bdělost, vitalitu, sexualitu i fyzický výkon člověka. Adaptogen Ashwagandha KSM-66 přispívá k normální funkci paměti a soustředění. Hořčík podporuje normální činnost nervovové soustavy a pozitivně působí při snížení únavy a vyčerpání. Používáme také osvědčené přírodní suroviny, jež se po staletí užívají pro zlepšení paměti, ostražitosti a mentální vitality. Kromě zmíněného ženšenu mezi ně patří také zelený čaj, rozchodnice růžová a ginkgo biloba. Dohromady pak spolu harmonicky působí na lidský mozek a celý organismus.

Všechny ingredience jsou pečlivě vybrány a kombinovány tak, aby poskytovaly optimální podporu pro mozek a jeho fungování. Výsledkem je prémiový produkt, který nabízí komplexní řešení pro ty, kteří hledají způsob, jak podpořit svoji mentální výkonnost i soustředění a dosáhnout tak lepších výsledků v osobním i profesionálním životě. 

Dávkování

Doporučené denní dávkování:  2x denně 2 tobolky, dostatečně zapijte vodou.

Upozornění: Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Může snižovat srážlivost krve. Chraňte před teplem, mrazem a vlhkostí. Po otevření skladujte na suchém místě do 25 °C, pečlivě uzavřené a spotřebujte do 4 měsíců. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným užíváním nebo skladováním.

Složení

Složení 4 tobolek:

OBSAH ÚČINNÝCH LÁTEK

4 TOBOLKY

% RHP*

Extrakt Ashwagandha

400 mg

-

Extrakt Hericium erinaceus

400 mg

-

Citikolin (Cognizin®Citicoline)

250 mg

-

Extrakt Bacopa monnieri

230 mg

-

Extrakt Cordyceps sinensis

200 mg

-

Extrakt z ženšenu pravého

200 mg

-

Extrakt zeleného čaje

200 mg

-

Extrakt Rhodiola rosea

100 mg

-

Inavea

60 mg

-

Extrakt Ginkgo biloba

60 mg

-

Hořčík

165 mg

44 %

Vitamín C

80 mg

100 %

Vitamín E

12 mg

100 %

Niacin (vitamín B3)

16 mg

100 %

Kyselina pantotenová (vitamín B5)

6 mg

100 %

Vitamín B6

1,4 mg

100 %

Riboflavin (vitamín B2)

1,4 mg

100 %

Thiamin (vitamín B1)

1,1 mg

100 %

Vitamín B12

2,5 µg

100 %

Biotin

50 µg 

100 %

Kyselina listová

200 µg

100 %

*RHP = referenční hodnota příjmu. Doporučená denní dávka odpovídá 4 tobolkám.

 

Klíčové složky

BacowizeTM

Patentovaná látka získávaná z rostliny bacopa. Tento vysoce účinný extrakt je významným mozkovým tonikem a skvělým pomocníkem při problémech s úzkostí, příznivě ovlivňuje učení a schopnost vybavovat si a vyhodnocovat informace. Díky svým vysoce adaptogenním a antioxidačním vlastnostem pracuje na celkové harmonii organismu a svými účinky "probouzí" mozkové funkce.  

Ashwagandha KSM-66®

Certifikovaný extrakt byliny se hojně využívá v ájurvédské medicíně. Cíleně napomáhá podporovat fyzickou kondici, zajišťuje lepší imunitu, má pozitivní vliv na úzkostné stavy a kognitivní činnosti mozku, paměť i soustředění.  

Hořčík

Tento minerální prvek je zapojen do více než 300 činností našeho metabolismu. Přispívá ke snížení míry únavy i vyčerpání, k lepšímu fungování nervové soustavy i činnosti mozku. 

Bacopa monnieri 

Antioxidant známý také jako Brahmi, je bylina, která se tradičně používá v tradiční indické medicíně Ayurveda kvůli svým potenciálním pozitivním účinkům na kognitivní funkce včetně paměti a učení. Podporuje také duševní zdraví a přispívá k normální funkci žlučníku. 

Extrakt z ženšenu pravého

Známý také jako Panax ginseng je oblíbeným doplňkem stravy, který se traduje jako antioxidant s potenciálními benefity pro celkové zdraví a kognitivní funkce jako paměť, koncentrace a mentální výkon. Pomáhá zvýšit také fyzický výkon a odolnost vůči únavě. Přispívá také k přirozené obranyschopnosti. 

V dnešním uspěchaném tempu moderního života často zanedbáváme vlastní zdraví a péči o sebe sama. Neposkytujeme tělu potřebnou kvalitní a vyváženou stravu a mnohdy přehlížíme důležitost prevence. Proto zde pro vás máme výživové doplňky nové generace WeCare. Receptury byly navrženy bez jakýchkoli limitů s použitím těch nejkvalitnějších surovin pro zajištění maximální účinnosti.