Perfektní večerní rutina péče o pleť

1. Odličování
Prvním krokem je vždy odstranění make-upu a nečistot, které se na pleti během dne nahromadily. Použijte odličovací mléko nebo olej, který dokáže efektivně odstranit i voděodolný make-up.

2. Čištění
Po odličení použijte čistící gel nebo pěnu, který důkladně vyčistí póry a odstraní poslední zbytky nečistot. Při čištění věnujte pozornost i krku a dekoltu.

3. Tonizace
Po čištění následuje tonizace. Tonikum dodá pleti potřebnou hydrataci, zklidní ji a připraví na další péči. Vhodné je použít tonikum bez alkoholu, které nevysušuje.

4. Sérum
Sérum je koncentrovaný produkt, který obsahuje velké množství aktivních látek. Aplikujte ho na obličej a krk a nechte ho dobře vstřebat. Sérum můžete vybírat podle aktuálních potřeb vaší pleti.

5. Oční krém
Péče o okolí očí je důležitá pro prevenci vzniku vrásek. Oční krém aplikujte jemně na kůži kolem očí.

6. Noční krém
Noční krém je obvykle bohatší na živiny než denní krém. Aplikujte ho na obličej, krk a dekolt a nechte ho působit během noci.

7. Balzám na rty
Na závěr nezapomeňte na hydrataci rtů. Použijte balzám na rty, který je během noci pečuje.

8. Ruce
Večerní rutina péče o pleť by měla zahrnovat i péči o ruce. Aplikujte na ně bohatý krém a nechte jej působit během noci.

Důležité je dodržovat tuto rutinu pravidelně. Takto vykonávaná péče o pleť zajistí, že ráno se probudíte s krásnou a zdravou pletí.