about your HEALTH - Omega complex

Kód: 46
Akce
Značka: WeCare
690 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Kde jinde začít s péčí o zdraví než právě u našeho srdce. Zařaďte WeCare about your HEALTH do každodenní rutiny péče o vaše zdraví a vaše srdce vám poděkuje.

Detailní informace

Odeslání do druhého dne po přijetí objednávky
Odeslání do druhého dne
po přijetí objednávky
Rychlá a přátelská komunikace
Přátelský přístup a rychlost
komunikace s vámi
Kvalitní produkty
Zakládáme si na kvalitě
našich produktů
Nabízíme široký sortiment
Nabízíme široký sortiment
kvalitních produktů

Detailní popis produktu

Objevte sílu koncentrovaného množství omega 3-6-7-9 a dalších složek pro podporu vašeho kardiovaskulárního zdraví. Měkké tobolky plné jedinečného složení olejů, vitaminu a extraktů s garantovanou účinností společně násobí své účinky. Kde jinde začít s péčí o zdraví než právě u našeho srdce. WeCare about your HEALTH byl vytvořen předními odborníky na výživu, aby obsahoval jen pečlivě vybrané a co nejkvalitněji zpracované ingredience v maximálním množství. Zařaďte WeCare about your HEALTH do každodenní rutiny péče o vaše zdraví a vaše srdce vám poděkuje.

Tento produkt obsahuje směs lososového, pupalkového a olivového oleje v jedinečné rovnováze omega-3-6-7-9 mastných kyselin. Lidské tělo si není schopné esenciální mastné kyseliny (omega-3 a omega-6) samo vytvářet, proto je nutné přijímat jejich dostatečné množství v kvalitní a vyvážené stravě. To ale v dnešní uspěchané době bývá často problém, nebo sami nevíme, zda našemu tělu dopřáváme jejich dostatek. Pokud je příjem omega-3 a omega-6 mastných kyselin v rovnováze, vytvářejí účinnou zbraň proti rozvoji kardiovaskulárních onemocnění, pomáhají udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi a příznivě působí na pružnost a odolnost tepen a cév.

Vysoce kvalitně zpracovaný lososový olej je bohatým zdrojem omega-3 mastných kyselin, konkrétně kyseliny eikosapentaenové (EPA) a dokosahexaenové (DHA) a neesenciálních omega-7 a omega-9 mastných kyselin. Přírodní koncentrát tohoto rybího oleje je vyroben podle přísných norem kontroly jakosti a je pravidelně testován, aby neobsahoval žádné potenciálně škodlivé kontaminanty. Pupalkový olej je jedním z nejbohatších zdrojů omega-6 mastných kyselin, především kyseliny linolenové a gama-linolenové. Olivový olej obsahuje vysoký podíl omega-9 mastných kyselin, hlavně kyselinu olejovou, které jsou sice neesenciální, ale pro lidské tělo též velice důležité.

Konzumace olejů obsahujících kyselinu olejovou prokazatelně snižuje riziko rozvoje ischemické choroby srdeční a pomáhá udržovat optimální hladinu cholesterolu v krvi. Vitamin D je v tucích rozpustný vitamin, který je nezbytný pro správnou funkci kostí a imunitního systému. Dosud nejsilnější známý antioxidant astaxanthin bojuje v těle proti volným radikálům a chrání tak buňky před oxidačním stresem, který je zodpovědný za rozvoj mnoha, zejména kardiovaskulárních onemocnění.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V dnešním uspěchaném tempu moderního života často zanedbáváme vlastní zdraví a péči o sebe sama. Neposkytujeme tělu potřebnou kvalitní a vyváženou stravu a mnohdy přehlížíme důležitost prevence. Proto zde pro vás máme výživové doplňky nové generace WeCare. Receptury byly navrženy bez jakýchkoli limitů s použitím těch nejkvalitnějších surovin pro zajištění maximální účinnosti.