Nutriplus Rybí olej Omega-3 (30 tbl.)

Kód: 167
Značka: Nutriplus
429 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024

Omega-3 je výživový doplněk s obsahem EPA a DHA ve formě 30 měkkých kapslí.

Detailní informace

Odeslání do druhého dne po přijetí objednávky
Odeslání do druhého dne
po přijetí objednávky
Rychlá a přátelská komunikace
Přátelský přístup a rychlost
komunikace s vámi
Kvalitní produkty
Zakládáme si na kvalitě
našich produktů
Nabízíme široký sortiment
Nabízíme široký sortiment
kvalitních produktů

Detailní popis produktu

Naše Omega-3 je vynikající volbou pro ty, kteří hledají doplněk stravy, který podporuje zdraví srdce, mozku a kloubů. Obsahuje vysokou koncentraci EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová), dva zásadní typy omega-3 mastných kyselin, které tělo samo nedokáže produkovat. Tyto mastné kyseliny jsou známé svými prospěšnými účinky, jako je podpora kardiovaskulárního zdraví, snižování hladiny triglyceridů v krvi, zlepšení funkce mozku a podpora zdraví kloubů.

Naše měkké kapsle jsou snadno stravitelné a praktické k použití, což z nich činí ideální volbu pro každodenní doplnění vaší stravy. Díky své kvalitní formulaci a vysoké čistotě jsou naše Omega-3 kapsle garantovány pro maximální účinnost a bezpečnost.

Dopřejte svému tělu to nejlepší s našimi Omega-3 kapslemi a začněte cítit pozitivní účinky na své zdraví již dnes. Investujte do dlouhodobého zdraví a pohody a začněte užívat výhody omega-3 mastných kyselin s naším výživovým doplňkem.

 
Návod na použití Dospělým se doporučuje užívat 1 měkkou tobolku denně.
 
Informace o produktu Fish Oil [Omega 3 (EPA, DHA)], Gelatin, Deionized Water, Glycerin, Ethyl Cellulose, Sodium Alginate, Ammonium Hydroxide, Medium-Chain Triglycerides, Tocopherols (Antioxidant).
 
Gramáž: 42 g