about your LIBIDO

Kód: 98
Akce
Značka: WeCare
1 590 Kč –5 %
Libido 0007 1
1 590 Kč –5 % 1 510,50 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024

Speciálně vyvinutý komplex aktivních látek přináší ženám nový zdroj životní energie, která dodá pozitivní impuls vašemu sexuálnímu životu. 

Detailní informace

Odeslání do druhého dne po přijetí objednávky
Odeslání do druhého dne
po přijetí objednávky
Rychlá a přátelská komunikace
Přátelský přístup a rychlost
komunikace s vámi
Kvalitní produkty
Zakládáme si na kvalitě
našich produktů
Nabízíme široký sortiment
Nabízíme široký sortiment
kvalitních produktů

Detailní popis produktu

PODPORA SEXUÁLNÍ TOUHY A AKTIVITY PRO ŽENY

  • Podněcuje sexuální touhu a aktivitu
  • Silné přírodní afrodiziakum
  • Podporuje dobrou psychickou kondici
  • Stimuluje zdravý reprodukční systém

Náročný zrychlený svět nás nutí zvládat toho tolik, že často nezbývá energie na to nejpřirozenější, co nám dala příroda – láskyplné a vášnivé prožívání intimních momentů. Důmyslná, pečlivě sestavená receptura obsahuje maximální množství rostlinných výtažků, jež vám pomohou znovu pocítit vaše smyslné já. Zároveň povzbudí vaše duševní a fyzické zdraví, což pomůže zkvalitnit sexuální život.  

WeCare about your LIBIDO je vysoce kvalitní doplněk stravy obsahující výtažky z pískavice řeckého sena, macy peruánské, ženšenu či bioperinu. Hlavní aktivní látkou je výtažek z rostliny damiana, který přinese vašemu tělu hned několik benefitů. Tento malý aromatický keř rostoucí v různých částech Severní a Střední Ameriky navrací pocit uvolnění a povzbuzuje sexuální aktivitu. Ženšen podporuje kromě chuti do života také sexuální zdraví a fyzický výkon, zatímco maka posiluje sexuální energii a je zdrojem vitality i životní energie.

Nenechte si vzít nejkrásnější intimní chvíle, které spolu můžete zažívat a jež současně posilují váš vztah. Díky posílení vitality se znovu budete těšit z intenzivních intimních zážitků, znovu získáte sebevědomí i chuť prožívat vzácné partnerské momenty. 

Tým vědců se nechal inspirovat nejnovějšími klinickými výzkumy i po staletí ověřenými účinky přírodních afrodiziak a adaptogenů. Vyzkoušejte mix toho nejlepšího, co nabízí příroda, ve spojení s inovativními laboratorními postupy a začněte si znovu naplno užívat vše, co milujete.

Dávkování

Doporučené denní dávkování: 2 tobolky 2x denně, dostatečně zapijte vodou.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání nebo se poraďte se svým lékařem. Neužívejte nalačno. Výrobek může obsahovat stopy mléka, obilovin obsahující lepek a vajec.

Složení

Složení 4 tobolek:

OBSAH ÚČINNÝCH LÁTEK

4 TOBOLKY

Mikrokrystalická celulóza

plnidlo

Pískavice řecké seno, extract 10:1

300 mg

Maka peruánská, extrakt z kořene 10:1

130 mg

Serenoa repens (Saw palmetto), mletý plod (45% mastných kyselin)

100 mg

Pastala rozkladitá (damiana), extract 10:1

100 mg

Tribulus terrestris, extrakt z natě (60% saponinů)

60 mg

Stearan hořečnatý

protispékavá látka 

L-Arginin.HCl – 82,69%

20 mg

Všehoj pravý (ženšen), extract 10:1

20 mg

Pepř černý, extrakt z plodu (Bioperine) – 95% piperinu

1 mg

Želatina

*RHP = referenční hodnota příjmu. Doporučená denní dávka odpovídá 4 tobolkám.

 

Klíčové složky

Damiána

Damiána je nenápadný severoamerický keř s mocnými účinky. Jeho listy působí jako silné afrodiziakum. Tato rostlina se žlutými květy se tradičně využívá k podpoře libida, pomáhá povzbudit sexuální aktivitu, probudit touhu a vášeň. Mezi pozitivní účinky patří i příjemné uvolnění a zklidnění mysli. 

Ženšen

Extrakt z kořene ženšenu pomáhá probudit v lidském těle i ta nejospalejší nervová zakončení. Jedná se o pomalu rostoucí trvalku nenápadného květu, jejíž kořen oplývá až neuvěřitelnými schopnostmi. V Asii se používá k povzbuzení potence už téměř 5000 let. Tento oblíbený antioxidant se používá také v boji proti únavě, pro lepší fyzický i duševní výkon a na podporu sexuálního zdraví. 

Maca peruánska

Maca peruánská má mnohaletou tradici už od dob Inků, kteří ji používali na posílení před bitvou, zvýšení sexuální energie nebo pro zbystření mysli. Věřili také, že právě maka je zdrojem mládí a vitality. Díky afrodiziakálním účinkům se jí dokonce přezdívá „peruánská viagra“. Prokázán byl dokonce i její pozitivní vliv na plodnost. Sklízí se kořen, který je následně zpracováván metodou zvanou gelatinizace, díky níž je garantována maximální účinnost rostliny.

 

V dnešním uspěchaném tempu moderního života často zanedbáváme vlastní zdraví a péči o sebe sama. Neposkytujeme tělu potřebnou kvalitní a vyváženou stravu a mnohdy přehlížíme důležitost prevence. Proto zde pro vás máme výživové doplňky nové generace WeCare. Receptury byly navrženy bez jakýchkoli limitů s použitím těch nejkvalitnějších surovin pro zajištění maximální účinnosti.