Matka a dcera - We Care balíček 2+1

Kód: 482
Novinka Tip
Značka: WeCare
4 170 Kč –16 %
WeCareBalicek2+1
4 170 Kč –16 % 3 480 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Kompletní péče o vaše tělo v jednom balíčku. Poskytuje silnou podporu vašim vlasům, komfort během menstruace a zdraví vašeho srdce s vysokou koncentrací účinných látek. Prožijte zdravší, aktivnější a vyváženější životní styl s touto kombinací doplňků stravy

Detailní informace

Odeslání do druhého dne po přijetí objednávky
Odeslání do druhého dne
po přijetí objednávky
Rychlá a přátelská komunikace
Přátelský přístup a rychlost
komunikace s vámi
Kvalitní produkty
Zakládáme si na kvalitě
našich produktů
Nabízíme široký sortiment
Nabízíme široký sortiment
kvalitních produktů

Detailní popis produktu

Přinášíme vám nejen péči, ale i výhody! S balíčkem Matka a dcera - We Care 2+1 získáte nejen komplexní podporu pro vaše tělo, ale také jednu položku zcela zdarma. To znamená, že můžete dosáhnout optimálního zdraví vašich vlasů, pohodlí během menstruace a podpory srdce za méně než si myslíte!

Produkty WeCare jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální účinek s minimální námahou. A s naším speciálním nabízeným balíčkem můžete využít tuto výhodu ještě více. Stačí zakoupit dva produkty a třetí získáte zcela zdarma. Užijte si všechny výhody naší nabídky a překvapte se, jak jednoduché může být dosáhnout zdravějšího životního stylu!

about your HAIR

Unikátní přípravek pro vnitřní péči o vlasy a vlasovou pokožku. Všechny obsažené ingredience jsou aplikovány v maximálních koncentracích, aby udržovaly vaše vlasy silné, krásné, pružné, pevné a lesklé, a celkově přispívaly k jejich zdravému stavu.

Cena: 1 690 Kč

Více informací naleznete zde

about your PERIOD

Cílená péče pro ženy, které pociťují diskomfort během menstruace, před i po ní. Vyvážená směs patentovaných látek, bylinných extraktů, vitamínů a minerálů napomáhá při problémech spojených s těmito dny a přispívá k jejich úlevě.

Cena: 1 790 Kč

Více informací o produktu naleznete zde.

about your HEALTH - Omega complex (Zdarma)

Kde jinde začít s péčí o zdraví než právě u našeho srdce. Zařaďte WeCare about your HEALTH do každodenní rutiny péče o vaše zdraví a vaše srdce vám poděkuje.

Cena: 0 Kč

Více informací naleznete zde.

V dnešním uspěchaném tempu moderního života často zanedbáváme vlastní zdraví a péči o sebe sama. Neposkytujeme tělu potřebnou kvalitní a vyváženou stravu a mnohdy přehlížíme důležitost prevence. Proto zde pro vás máme výživové doplňky nové generace WeCare. Receptury byly navrženy bez jakýchkoli limitů s použitím těch nejkvalitnějších surovin pro zajištění maximální účinnosti.