Farmasi pěna na holení - Shield man (200g)

Kód: 254
Značka: Farmasi
199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024

Gel na holení je svěží gel, který se mění na extra jemnou, hustou a krémovou pěnu, která poskytuje pohodlné a přesné holení.

Detailní informace

Odeslání do druhého dne po přijetí objednávky
Odeslání do druhého dne
po přijetí objednávky
Rychlá a přátelská komunikace
Přátelský přístup a rychlost
komunikace s vámi
Kvalitní produkty
Zakládáme si na kvalitě
našich produktů
Nabízíme široký sortiment
Nabízíme široký sortiment
kvalitních produktů

Detailní popis produktu

Gel na holení je svěží gel, který se mění na extra jemnou, hustou a krémovou pěnu, která poskytuje pohodlné a přesné holení. Složení obohacené o alantoin a aloe vera pomáhají žiletce lépe klouzat, zároveň chrání před drobnými poraněními a podrážděním pleti. Vhodný pro všechny typy pleti.
 
Ingredients: Water/Aqua, Palmitic Acid, Triethanolamine, Stearic Acid, Glyceryl Oleate, Isopentane, Hydroxyethylcellulose, PEG-23M, Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Isobutane, PEG-90M, Sorbitol, Fragrance/Parfum, Glycerin, Limonene, FD&C Blue No. 1/CI 42090., D&C Yellow No. 10/CI 47005.
 
Návod na použití: Naneste na navlhčenou pleť a masírujte, dokud gel zpění. Po oholení opláchněte.Upozornění: Nádoba je pod tlakem. Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám vyšším než 50°C. Nespalujte a nepoškozujte použité obaly. Nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně a žhavých materiálů. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. 8% obsahu je hořlavina.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o pleť
Pohlaví: Muž